Load

Type for search

Актриса The Last of Us 2 Еббі хоче повернутися до ролі

News

Актриса The Last of Us 2 Еббі хоче повернутися до ролі

Незважаючи на негативну реакцію на цього персонажа після виходу The Last of Us 2, Лора Бейлі хоче зіграти роль Еббі в наступних версіях.

Еббі була новим персонажем, який вперше був представлений у The Last of Us Part II. Він є не тільки антагоністом гри, а й одним із її головних героїв. Гравці контролюють Еллі в першій половині гри та грають за Еббі протягом більшої частини другої половини.

Як відомо, вбивство Еббі Енн Джоела (Joel), милого головного героя першої версії, в перші дві години гри розлютило багатьох людей. Багато геймерів розкритикували рішення Naughty Dog, оскільки вважали, що воно не тільки відбулося раніше, ніж мало бути, але навіть те, як воно було реалізовано, було помилковим. Іншим впливовим моментом у виникненні цих негативних реакцій стало те, що минуло небагато часу з моменту появи Abi у грі. Хоча, оскільки передісторія Еббі розповідається пізніше в грі, гравці краще розумітимуть її дії, але вони все одно ненавидітимуть її.

Тим не менш, актриса цього персонажа, Лара Бейлі, оголосила під час свого нещодавнього інтерв’ю ComicBookMovie, що хотіла б знову зіграти роль цього персонажа в наступних випусках The Last of Us. Він каже, що приймає різноманітні суперечки навколо Еббі, але все ж цей персонаж для нього багато значить. Він також висловив хвилювання та надію щодо адаптації цього серіалу HBO.

Частина його виступу така:

Я точно хотів би повернутися до цієї ролі. Я знаю, що навколо Еббі було багато дискусій і негативних реакцій, але цей персонаж був однією з найбільш вражаючих ролей, які я грав у своєму житті. Якщо буде можливість, я на 100% повернуся до цієї ролі. Серіал HBO теж виглядає чудово. Я з нетерпінням чекаю цього.

Лара Бейлі
Варто зазначити, що студія Naughty Dog не анонсувала The Last of Us 3. Звичайно, у 2021 році Ніл Дракман оголосив, що The Last of Us 3 написаний, але процес виробництва ще не розпочався. Враховуючи неймовірний успіх перших двох версій, малоймовірно, що Naughty Dog продовжить історію Еллі та Еббі.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *