Load

Type for search

Вийшов новий трейлер до WWE 2K22

Вийшов новий трейлер до WWE 2K22

За даними веб -сайту purexbox, під час події SummerSlam був випущений новий трейлер WWE 2K22. Згідно з трейлером, ця гра буде пізніше, ніж зазвичай для назв серій WWE, і вийде в березні наступного року.

Якби умови були такими ж, як і в попередні роки, ми побачили б вихід цієї гри до кінця 2021 року. Але додатковий час, витрачений на розробку WWE 2K22, здається, орієнтований на сезон WrestleMania та викликає хвилювання найбільшої події року у цьому бренді.

Не так багато інформації можна отримати з нового трейлера цієї гри, який ми розмістили в кінці статті для вас. Однак, що стосується WWE 2K2, непогано знати, що згідно з внутрішніми джерелами, оновлений ігровий двигун працював дуже добре. В результаті ми можемо сподіватися, що після невтішної версії 2K20 ми побачимо назву може задовольнити очікування. Задовольнити вболівальників.

Враховуючи, що детальніше про WWE 2K22 буде повідомлено у січні наступного року, з цього випливає, що команда розробників має намір деякий час мовчати.

WWE 2K22 розроблений компанією Visual Concepts і видається 2k Sports. Цільовими платформами гри стануть консолі Xbox / X Series S / X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, а також ПК.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *