Load

Type for search

Вийшов новий трейлер Rainbow Six Extraction

Вийшов новий трейлер Rainbow Six Extraction

Сьогодні Ubisoft надає багато інформації про Rainbow Six Extraction. У зв’язку з цим сьогодні до гравців дійшло цікаве відео цієї роботи.

До виходу Rainbow Six Extraction залишилося майже багато часу. Як виявилося, виробнича студія має намір зробити гру більш звичною для геймерів, випустивши різні зображення та відео. Сьогодні був доступний ще один трейлер цієї гри, який здебільшого стосується онлайн та багатокористувацьких розділів. Звичайно, слід зазначити, що спочатку цю гру планувалося випустити в середині вересня, але через різні проблеми її реліз затягнувся на тривалий час. Ви також можете переглянути відповідні новини з цієї адреси.

Rainbow Six Extraction має очевидні відмінності від інших версій франшизи Rainbow Six. Світ цієї гри належить кільком рокам після попередніх версій, і шанувальники зрозуміють це з самого початку. За словами творців, гра складається з різноманітних і захоплюючих частин, які розважатимуть гравців годинами. Розділ для трьох осіб також є одним із нових та цікавих розділів, які можна побачити в меню цієї назви. Тож якщо вам цікавий стиль шутера від першої особи та франшиза, не пропустіть цю версію. Примітно, що Ubisoft також бере участь у виробництві та публікації цього твору.

Rainbow Six Extraction стане доступним на ПК та платформах Google Studio та PlayStation 5, Xbox X і S Series, PlayStation 4 та Xbox One на невизначену дату з січня 2022 року. Точна дата виходу цієї гри поки не відома.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *