Load

Type for search

Директор Sonic Frontiers підтвердив завершення етапів її розробки

News

Директор Sonic Frontiers підтвердив завершення етапів її розробки

Директор Sonic Frontiers, пан Моріо Кісімото, сказав, що студія Sonic Team, розробник цієї гри, постаралася до закінчення терміну розробки гри. Sonic Frontiers вийде приблизно через два тижні.

До релізу Sonic Frontiers залишилося трохи більше двох тижнів, і директор гри розповів про завершення початкового процесу розробки. Пан Моріо Кісімото зазначив у своєму Twitter, що команда розробників Sonic Frontiers не змогла застосувати до гри всі відгуки фанатів, але вони зробили все можливе до кінця періоду розробки.

Кісімото сказав, що хоча він відчуває полегшення від того, що процес розробки гри закінчився, він також почувається трохи сумним. За словами Кісімото, він знайомий з командою розробників гри більше п’яти років. Проте настав час починати наступний проект.

SEGA ще офіційно не анонсувала вихід Sonic Frontiers. Термін, що означає офіційне завершення основних етапів розробки гри. Після цього ми чекаємо офіційного оголошення. Однак, як і в більшості ігор з відкритим світом, ви можете очікувати оновлення, яке буде покращено технічну продуктивність і виправлено помилки гри.

Що стосується нового контенту, варто сказати, що пакет доповнень, присвячений світу Monster Hunter, буде доступний гравцям безкоштовно через тиждень після релізу гри. Цей пакет розширення включатиме серію косметичних предметів для Соника та міні-гру під назвою Grilled Meat. У найближчі місяці ми можемо побачити випуск нових безкоштовних пакетів доповнень для гри.

Sonic Frontiers вийде (8 листопада 2022 р.) для платформ PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *