Load

Type for search

Рекордна кількість активних користувачів Sea of ​​Thieves

Рекордна кількість активних користувачів Sea of ​​Thieves

Microsoft оголосила, що побила рекорд за кількістю активних користувачів Sea of ​​Thieves у червні після виходу пакета розширення A Pirate’s Life.

За даними Rare Studios в офіційному ігровому блозі Sea of ​​Thieves, кількість активних користувачів онлайн -гри досягла 4,8 мільйона в червні. Це число вважається рекордом найбільшої кількості активних користувачів, які щомісяця грають у цю гру з відкритим світом з моменту її виходу в березні 2018 року.

Джо Нейт, творець гри, називає вихід пакету розширень A Pirate’s Life у червні як причину такої чудової кількості активних гравців. Оновлення “Життя пірата”, яке вийшло під час третього сезону щорічних оновлень гри та після події Microsoft E3 2021, додає до сюжету нову сюжетну історію та улюбленого персонажа капітана Джека Горобця з серії “Пірати Карибського моря”. зміст. Цей пакет доповнень був схвалений критиками та користувачами гри, і шанувальники вважають ці доповнення одним із найкращих рішень для продовження процесу успіху цього онлайн-світу.

Аналітики також називають додавання гри до сервісу Xbox Gamepas та випуск безкоштовних пакетів розширень, таких як «Життя пірата» та «Доля контрабандиста», як інші ключові причини успіху гри у відкритому світі у залученні нових гравців після отримання нижчих, ніж очікувалося, відгуків при запуску .. Rare Studios також оголосила про оновлення гри вчора. Це нове оновлення пропонує гравцям такі речі, як «Засуджена Капітан -Мавпа», «Скін проклятого костюма Дейві Джонса» та «Колекція суден проклятого пароплава» зі світу цієї колекції.

Згідно з опублікованою інформацією, це нове оновлення включатиме додаткові покращення для стабільності та збалансованості гри, і користувачі можуть завантажити її з сьогоднішнього дня. Розмір цього оновлення складе близько 74,9 ГБ для консолі серії Xbox X, 53,6 ГБ для Xbox One і близько 9 ГБ для версії гри Steam.

Нарешті, Rare Studios оголосила, що подія Gold and Glory Weekend для гри триватиме з 20 по 23 серпня (з 29 серпня по 1 вересня), під час якої гравці зможуть отримати вдвічі більше золота та репутації, передавши свої скарби.

Наразі Sea of ​​Thieves доступна для ПК, Xbox One та Xbox X Series, Xbox S Series, а також для сервісу Xbox GamePass.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *