Load

Type for search

У Aliens: Fireteam Elite немає платежів через додаток

У Aliens: Fireteam Elite немає платежів через додаток

Безкоштовні сезони, безкоштовні оновлення 9-го покоління та відсутність оплати через додаток-це деякі з речей, які будуть доступні для геймерів з випуском Aliens: Fireteam Elite.

Після успішного і відомого випуску Alien: Isolation серія ігор Alien запала в довгу новину. Вищезгадана серія ігор, які є безкоштовними адаптаціями серії фільмів Alien, цього року повернеться у світ гри разом з Alien: Fireteam Elite.

Чим ближче ми підходимо до презентації вищезгаданої роботи, тим більше новин та подробиць передається цим геймерам. Тепер, з останніми новинами гри та новою публікацією від креативного директора Alien: Fireteam Elite, стало зрозуміло, що ця робота ніколи не матиме таких варіантів, як “платежі через додаток”. У дописі, опублікованому Меттом Хайсоном на його сторінці у Twitter, ми читаємо:

“Купуючи гру за $ 40 Alien Fireteam Elite, ви отримаєте доступ до ефекту, який матиме безкоштовні сезони та не матиме оплати через додаток; “Робота, яка буде повністю безкоштовно оновлена ​​до версії 9 -го покоління, що дозволить вам відчути її як єдину (або в багатокористувацькій грі з 3 людьми) і потрапити до облікового запису xenomorph!”

Химерна політика таких компаній, як Electronics Arts щодо таких питань, як “покупки через додаток” та зменшення важливості навичок гравців в Інтернеті через такі варіанти викликали протести геймерів останніми роками; Тепер ми бачимо, що творці онлайн-ігор зосередилися на таких речах, як покупки в додатках, і їм не подобаються такі варіанти, щоб знайти свій шлях до їхніх творів.

Alien Fireteam Elite буде доступний на Xbox One, Xbox X Series, Xbox S Series, PlayStation 4, PlayStation 5 та ПК 24 вересня (24 серпня).

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *