Load

Type for search

Чутки: продовження та ремастер «Bloodborne» від Bluepoint Games

Чутки: продовження та ремастер «Bloodborne» від Bluepoint Games

Співзасновник XboxEra Нік Бейкер оголосив у нещодавньому подкасті XboxEra, що BluePoint Games переробляє Bloodborne та створює продовження.

Минув майже рік з того часу, як з’явилися чутки та новини про ремастерінг Bloodborne для ПК та PlayStation 5, і деякий час тому Колін Моріарті з Last Stand Media оголосив, що Bluepoint Games працює не тільки над ремастером Bloodborne, повним продовженням ця гра також розробляється тією ж студією.

Нещодавно співзасновник XboxEra Нік Бейкер в останній серії подкасту XboxEra стверджував, що BluePoint Games працює над ремастером та продовженням Bloodborne. Він також зазначив, що кроки порту Bloodborne на комп’ютері майже завершені. Раніше Нік Бейкер коректно розкривав різні речі щодо PlayStation, і не за горами, що Sony найближчим часом оголосить дату виходу порту ПК Bloodborne.

Оскільки BluePoint Games була придбана Sony, створення сиквелу Bloodborne не за горами. Студія оголосила, що їхня наступна гра – не римейк, і вони будуть розробляти нову гру. Тим часом, незабаром після придбання студії, поширився черговий слух, що BluePoint Games також працює над другорядним проектом.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *