Load

Type for search

GTA 3 може стати ексклюзивною грою для Xbox

GTA 3 може стати ексклюзивною грою для Xbox

Члени команди Rockstar попросили Microsoft співпрацювати з ними, щоб випустити гру під час розробки GTA 3.

Нові документи, опубліковані в документальному фільмі Power On: The Story of Xbox, показують, що Microsoft мала шанс зробити GTA 3 ексклюзивною для першої консолі Xbox. Але в той час Xbox відхилив запит Rockstar, який на той час був невеликою, невідомою студією. Очевидно, в той час Microsoft шукала роботи різних студій для випуску на оригінальній консолі Xbox. Для цього Xbox хотів співпрацювати з різними студіями в Північній Америці, Європі та Японії.

Кевін Бачос, який працював у відділі зовнішніх зв’язків Microsoft з 1999 по 2001 рік, у документальному фільмі Power On згадав про «невеликого видавця», який хотів використати Microsoft для розробки нової частини двовимірної серії ігор із технологією розробки 3D. . Очевидно, студія прагне витратити час і ресурси, необхідні для цього перетворення. Але тодішнє керівництво Microsoft виступило проти запиту компанії. Бо не вірили, що студія може це зробити. Тим часом, команда керівництва Microsoft не зацікавилася користувацьким інтерфейсом гри і повідомила компанії, що попередні ігри серії погано продавалися.

Тепер колишні керівники Microsoft розповіли, що гра була Grand Theft Auto 3 і що ця маленька студія — Rockstar Games; Та сама Rockstar, яка зараз є однією з найбільших ігрових компаній. Rockstar, очевидно, звернувся до Sony після того, як запит було відхилено, і GTA 3 нарешті була випущена як одна з найуспішніших ексклюзивних ігор для PlayStation 2. GTA 3 стала найбільш продаваною грою 2001 року з 14 мільйонами проданих копій, і якби її продовження, Grand Theft Auto: Vice City, не було випущено наступного року, вона виграла б цю назву в 2002 році. GTA: Vice City також була випущена як ексклюзивна гра для консолі PS2.

Незважаючи на це помилкове рішення, Microsoft була впевнена, що зможе відмовитися від виробництва ексклюзивної гри Xbox інших непатентованих студій; Проте все було б набагато краще, якби GTA 3 і, можливо, наступні ігри серії були монополізовані.

Пам’ятна гра Grand Theft Auto 3 тепер доступна на сучасних платформах у рімейку Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Трилогія також включає Grand Theft Auto: Vice City і Grand Theft Auto: San Andreas. Під час випуску ця збірка ремастерів зіткнулася з багатьма технічними проблемами та критикою. Але поступово, з виходом нових оновлень, багато його проблем були вирішені. Якщо ви підписалися на послугу Sony PlayStation Now, тепер ви можете насолоджуватися переробкою GTA 3, не купуючи Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *