Load

Type for search

Шанувальники протестують по телевізору про Rockstar Silence для GTA 6

Шанувальники протестують по телевізору про Rockstar Silence для GTA 6

Протестуючий геймер використовує антену в прямому ефірі, щоб поставити під сумнів статус GTA 6 і коли він вийде, зірвавши популярне німецьке телешоу.

“Schlag den Star” – це назва популярної німецької телевізійної програми, присвяченої світу відеоігор. Шоу виходить у суботу ввечері на телебаченні та пропонує розважальні програми для ентузіастів ігор. Але цього тижня під час цього прямого ефіру сталася дивна річ, і один із глядачів у студії, який представився “Taser”, перервав розмову ведучого з учасником і сказав: “Я хотів би знати, чи це GTA 6” . де це? “Я чекав GTA 6 вісім років, і ми ще не отримали жодних новин про це”.

Ведучий шоу Елтон, відомий німецький комік, відповів, що нічого не знає про GTA 6 і що це не має до нього ніякого відношення. Елтон, який має довгу історію як виконання, так і озвучення, також озвучив німецький дубль Halo 3, і, очевидно, Тазер також думав, що у нього може бути інформація про наступну гру Grand Theft Auto. Гості шоу Елтон та Евелін Марія Бурдецькі були здивовані раптовою появою Тазер у шоу, але поставилися до цього досить професійно і зберігали спокій, поки охоронці не вивели його зі сцени.

“GTA 6 – це комп’ютерна гра, чи не так?” – запитує Бурдьє ведучого. Потім Taser відповідає: “Саме так!”

Схоже, що незнання та стрес, коли ми нарешті збираємось побачити GTA 6, змусили Тазера подумати, що, можливо, німецький комік у програмі Schlag den Star щось знає про цю гру. Це може здатися дивним, але Taser дещо правий, тому що ми давно не чули від Rockstar про наступну частину популярної серії Grand Theft Auto, і все було чутками та просочилося з неофіційних джерел. .

Минулого тижня австралійський актор і озвучувач Дейв Джексон оголосив у Facebook про свою роль одного з персонажів нової гри GTA, капітана МакКлейна. Він також пояснив, що все ще не впевнений, чи ця гра така ж, як GTA VI або пов’язана з невипущеними сезонами GTA 5 та GTA онлайн.

В останні місяці чутки та припущення щодо GTA 6 зросли, а нещодавно з’явилася інформація вказує на те, що гра буде випущена невідомо коли з 2025 року і включатиме розширювану карту, таку як Fortnite.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *