Load

Type for search

Чутки: наступна гра Splinter Cell у світі буде відкрита

News

Чутки: наступна гра Splinter Cell у світі буде відкрита

У своїй новій заяві Том Хендерсон сказав, що нова версія Splinter Cell є грою з відкритим світом і схожа на більш секретну версію Assassin’s Creed.

Том Хендерсон нещодавно оголосив про випуск двох нових DLC для Assassin’s Creed Valhalla, одне з яких виконано в стилі God of War. Тепер він оприлюднив нову заяву про наступну версію популярної серії Splinter Cell, яка, за останніми чутками, створюється після майже восьмирічної перерви в Ubisoft. Звичайно, кажуть, що ця гра все ще знаходиться на ранній стадії розробки. Хендерсон каже, що нова гра Splinter Cell буде перероблена по всьому світу, як і сюжетна кампанія Halo Infinite.

Розділ історії гри Hilo Infinity буде випущено сьогодні, і геймери зможуть випробувати гру. Звичайно, ми знаємо, що в ігровій сюжетній кампанії Halo Infinite є велика карта, на якій ви можете переміщатися та виконувати різні етапи, а також побічні та побічні місії.

Тепер Хендерсон стверджує, що новий Splinter Cell має подібну структуру і «більш схожий на більш секретну версію Assassin’s Creed». Враховуючи, що гра все ще знаходиться на ранній стадії розробки, нам, ймовірно, не варто очікувати, що вона буде представлена ​​найближчим часом. Хоча раніше Хендерсон витікав багато точної інформації про ігри, як завжди, ми повинні мати на увазі, що ця новина не була опублікована з офіційного джерела і наразі її слід розглядати як чутки.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *