Load

Type for search

Чутки: Persona 6 буде ексклюзивом для PlayStation 5

Чутки: Persona 6 буде ексклюзивом для PlayStation 5

Інсайдер стверджував, що Persona 6 буде доступна лише для консолі PS5. Він також каже, що незабаром ми побачимо вихід ігрових портів Persona 4 Golden.

Як один із інсайдерів ігрової індустрії, NateTheHate нещодавно поділився новою інформацією про різні відеоігри зі своїми послідовниками. Він не тільки сказав, що в другій половині 2022 року ми побачимо ремастеринг гри Metroid Prime на Nintendo Switch, але він також мав звіти для шанувальників Sega Atlus. За його словами, Persona 6 має бути ексклюзивом для PlayStation 5, і цього року ми побачимо більше портів Persona 4 Golden.

Persona 4 Golden, випущена для PlayStation Vita в 2012 році, вийде на ПК у 2020 році. Тепер NateTheHate каже, що найближчими місяцями ми побачимо вихід Persona 4 Golden від Sega на PlayStation 4 і Nintendo Switch. Геймери бачили кілька звітів про це на сьогоднішній день, і, мабуть, нам дійсно потрібно чекати виходу Persona 4 Golden для консолей Sony і Nintendo. Звичайно, в останні місяці ми також чули чутки про випуск ремастера Persona 3 Portable.

З іншого боку, завдяки офіційним новинам про гру ми знаємо, що Atlus почав робити Persona 6. Але деякі сумнівалися, що компанія, що належить Sega, також випустить виключно Persona 6. Оскільки Sega стала багатоплатформною з дня випуску Yakuza та її додаткової серії, серії ігор Judgment. Звичайно, Persona 5 і Persona 5 Royal все ще монополізовані Sony PlayStation. Як результат, ексклюзивність Persona 6 для консолі PS5 не здається дивною.

Однак не забувайте, що жодної офіційної новини ще не було опубліковано. Нам доведеться почекати і перевірити, чи NateTheHate стверджує, що це правда. Тим часом, якщо ви підписалися на службу PlayStation Plus, тепер ви можете додати Persona 5 Strikers до свого облікового запису. Цей додатковий продукт Persona 5 також доступний для Nintendo Switch та ПК.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *