Load

Type for search

Star Wars Jedi: Survivor все ще заплановано на березень 2023 року

News

Star Wars Jedi: Survivor все ще заплановано на березень 2023 року

Внутрішнє джерело нещодавно заявило, що, незважаючи на мовчання Electronic Arts, Star Wars Jedi: Survivor все ще планується на березень 2023 року, а ми збираємося побачити гру в грудні.

Цю новину оприлюднив Джефф Грабб під час нового епізоду подкасту Giant Bomb’s Game Mess Mornings. Обговорюючи тривалість маркетингових кампаній відеоігор, Грабб сказав, що багато видавців вважають, що коротші кампанії можуть бути ефективнішими:

У якийсь момент ці компанії зрозуміли, що більш короткі маркетингові кампанії можуть бути для них більш прибутковими. Мені було цікаво, чому немає Star Wars Jedi: Survivor. Реліз гри все ще запланований на березень 2023 року. Electronic Arts неодноразово заявляла на своїх фінансових зустрічах, що їхня велика гра ще попереду. Ця гра завжди означала Star Wars Jedi: Survivor.

Це правда, що Electronic Arts запланувала випуск великої IP-програми та ремейку між січнем і березнем 2023 року. Сенс ремейку, безсумнівно, полягає в грі Dead Space Remake, яка до презентації згадувалася лише як Remake у фінансових документах Electronic Arts. Однак, можливо, ви дивуєтеся, чому в березні немає маркетингу Star Wars Jedi: Survivor? Грабб каже:

У них свій порядок денний. Розмова про гру почнеться в грудні, а потім ми перейдемо безпосередньо до випуску гри. З грою проблем немає. Вони мають лише коротке вікно для просування гри.
Зараз ми також бачимо плани Electronic Arts щодо коротших маркетингових кампаній. Нещодавно анонсована Need for Speed: Unbound має вийти менше ніж через два місяці. Якщо ми збираємося побачити Star Wars Jedi: Survivor у грудні, однією з можливих подій для цього є The Game Awards, яка відбудеться 8 грудня.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *