Load

Type for search

Бездомна вікова класифікація в Південній Кореї

Бездомна вікова класифікація в Південній Кореї

Віковий рейтинг ексклюзивної консольної гри Stray вказує на те, що цей продукт від BlueTwelve Studios і Annapurna Interactive, ймовірно, недалеко від виходу.

Stray гра привернула увагу деяких гравців з тих пір, як її перший трейлер показав присутність кота у світі кіберпанку. Кілька місяців тому ми побачили ігровий трейлер кількох хвилин гри, і творці оголосили, що ця незалежна гра вийде в першій половині 2022 року. У Південній Кореї бездомних людей тепер класифікують як вік.

Доступний для PlayStation 5, PlayStation 4 і ПК, Stray тримає геймерів у ролі кота, який займається такими справами, як розгадування головоломок та пригод. Цікаво, що ігровий кіт також отримує користь від дружньої допомоги дрона під назвою B12.

BlueTwelve Studios відповідає за розробку ігор і має підтримку відділу підтримки незалежних ігор Sony. Тим часом за публікацію Stray відповідає Annapurna Interactive, відома своїми блискучими роботами, такими як «Що залишилося від Едіт Фінч». Зомджі раніше в статті «Бродяча гра | «Кіт серед роботів» під редакцією журналу EDGE зробив цю кумедну роботу. У результаті ви можете вивчити його, щоб розширити свої знання про Stray.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *