Load

Type for search

Створення четвертої студії Ubisoft в Квебеку, Канада

Створення четвертої студії Ubisoft в Квебеку, Канада

Ubisoft оголосила про відкриття своєї четвертої студії в Квебеку під назвою Ubisoft Sherbrooke, яка прийматиме експертів у різних областях технологій.

Згідно з останніми ігровими новинами, Ubisoft оголосила, що заснувала свою четверту студію в канадській провінції Квебек під назвою Ubisoft Sherbrooke. Ubisoft стверджує, що нова студія збирається «об’єднати команду професіоналів та експертів у різних галузях». Також ходять чутки, що Наталі Єзмін збирається керувати Sherbrooke Studios. Джазмін приєднався до Ubisoft як старший продюсер у 2012 році, а в 2019 році став головою Harbor, платформи онлайн-сервісів французької компанії.

«Протягом багатьох років цей регіон (Квебек і місто Монреаль) був центром технологій, і це приваблювало талановитих людей у ​​різних галузях технологій», – сказав Джазмін у заяві. Нинішні співробітники Ubisoft тепер можуть приєднатися до нашої студії. Експерти-народжені також матимуть можливість працювати з нами. «Ми також будемо підтримувати інноваційні місцеві ідеї».

Оголошуючи про запуск Sherbrooke Studios, Ubisoft заявила, що хоче інвестувати 17 мільйонів доларів у такі сфери, як освіта молоді, підприємництво та інноваційні ідеї. Ubisoft також додала, що в 2022 році планує запустити програму, спрямовану на надання керівництва та фінансування незалежним ігровим студіям і підприємствам.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *