Load

Type for search

Широкі вдосконалення браузера Xbox Edge з новим оновленням

Широкі вдосконалення браузера Xbox Edge з новим оновленням

Завдяки новому оновленню програмного забезпечення, консолі Microsoft Xbox тепер мають потужну версію Інтернет -браузера Microsoft Edge.

Microsoft випустила нове оновлення для Xbox One, Xbox X Series та Xbox S Series, яке робить Інтернет -браузер Edge на них ще потужнішим. Тепер ви можете працювати з Microsoft Edge на консолях Xbox за допомогою миші та клавіатури; Щоб спростити перегляд. У цій версії браузера також можна запускати ігри на основі потокових ігрових сервісів, таких як Google Stadia.

Служба GeForce Now від Nvidia працює на папері з консоллю Xbox від Microsoft Edge; Послуга, яка дозволяє гравцям отримувати доступ до ігор у магазині Steam та Epic Games через Інтернет. Якщо ви підписуєтесь на GeForce Now, ця онлайн -потокова служба, природно, буде краще запускати ігри для вас. Але багато ігор, якими ви володієте в магазині Steam або Epic Games, також можна безкоштовно запускати за допомогою GeForce Now. Однак, згідно з новим звітом від Verge, Nvidia все ще блокує доступ браузера Edge до GeForce Now.

Незалежно від таких конкретних поліпшень, слід пам’ятати, що з новим оновленням сам браузер працює швидше і краще, ніж раніше. Наразі неможливо використовувати розширення на консолях Microsoft Edge Xbox, і якщо ви хочете дивитися різні відео на різних веб -сайтах під час перегляду за допомогою цих пристроїв, іноді можуть виникнути проблеми. Таким чином, Microsoft може внести подальші вдосконалення у веб -переглядач із наступними оновленнями, щоб зробити рівень привабливості для аудиторії навіть вищим, ніж поточна відмінна ситуація.

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *