Load

Type for search

Огляд гри F1 2021

Огляд гри F1 2021

F1 2021 пропонує ще один цікавий досвід, додаючи нові функції та зберігаючи успішні елементи попередніх версій.

Серед гоночних ігор є такі серії, як Forza Motorsport і Grand Turismo, кожна з яких якимось чином приваблює шанувальників симуляторних гоночних ігор. Тим часом Формула -1 вже кілька років перебуває на позитивному шляху, щоб запропонувати приємний та розважальний досвід. Справа в тому, що Формула 1 пропонує більш складний і точний досвід з точки зору елементів моделювання, частково через структуру гонок Формули -1.

Однак цього року умови виходу нової версії Формули -1 були іншими. У минулому серію Формули -1 виготовляли та випускали Codemasters, але після покупки Codemasters компанією Electronic Arts ми бачимо випуск цієї гри під брендом EA Sports, а нова версія цієї серії була випущена для деяких час. В цілому, F1 2021 пропонує кращий досвід, ніж минулорічна версія, але є деякі проблеми з F1 2021, які можуть сяяти не так добре, як слід.

Перша і найголовніша частина, яку ми бачимо у F1 2021, – це кінематографічна та вигадана частина під назвою Braking Point. У режимі переломного моменту гравець бере на себе роль водія на ім’я Іден Джексон. Людина, яка перейшла з Формули-2 у Формулу-1 і зараз є однією з відомих команд Формули-1. Breaking Point – це драматична, емоційна та захоплююча історія для гоночної гри, чимось схожа на документальний серіал Netflix “Формула -1: Поїздка вижити”.

Однак під час гри, про яку розповідається у трьох різних фазах, користувач, окрім керівництва Ейдін Джексон, також бере на себе Каспер Акерман, товариша по команді Іден. Codmasters зробив амбітний крок, представивши розділ історії Breaking Point. Ми амбітні в тому сенсі, що сьогодні ми не були свідками історії у формі гальмівної точки для серії Формули -1, і існування цього розділу дало нове відчуття серії F1. Звісно, ​​у точки перелому також є свої проблеми. З точки зору розповіді та характеристики, ми бачимо прийнятний досвід для автомобільної гри, але основна проблема режиму історії F1 2021 – це фіксація руху гри.

У кінематографічних сценах гри ми бачимо неадекватну якість типу запису очей і навіть рух губ вигаданих персонажів. Також у деяких сценах звук діалогів не відповідає руху губ. Іншою проблемою сюжетного режиму Формули -1 2021 є вибір діалогів. У куточках розділу історії журналісти ставлять вам різні запитання, але тип вибору не впливає на історію. Наявність окремого набору інтермедій, залежно від вибору діалогів, могла б ще більше підняти захоплення історії. Однак Breaking Point може обіцяти успішний рух вперед для серії F1. Розділ, який представляє веселу історію та знайомить гравців із структурою руху світу F1 перед входом у інші режими гри.

Крім розділу розповідей, F1 2021 містить різні режими, кожен з яких вас приємно розважить. Одна з речей, які ми нещодавно бачили у цій версії,-це додавання режиму для двох гравців до режиму кар’єри гри. У режимі перевізника гравці можуть спочатку вибрати свою команду та отримати різний досвід, персоналізуючи такі речі, як кількість матчів за сезон, кількість раундів за матч тощо. З іншого боку, завдяки ігровому досвіду в режимі куріння, ви можете випробувати режим кар’єри з другом. Звичайно, є два способи випробувати гру. Будьте конкурентом у різних командах або пройдіть сезон у ролі двох товаришів по команді. З точки зору персоналізації, режим оператора може бути хорошим варіантом для ознайомлення з такими речами, як збирання ресурсів, кваліфікація, практика та заміна пошкоджених деталей автомобіля, щоб у режимі MyTeam ви могли показати найкращу продуктивність.

У режимі MyTeam гравці можуть керувати своєю командою на додаток до водіння та ігрового досвіду. Фактично, у вас є гоночна команда Формули -1, яка має купувати, спонсорувати, вибирати та керувати вашою командною компанією на додаток до основного водія (себе). Насправді, одна з найцікавіших частин гри – це управління командою та ресурсами. Знати, коли використовувати свої ресурси, такі як зміцнення кузовів автомобіля чи інші речі, дуже важливо.

Нові користувачі можуть подумати, що для виконання цих речей потрібні знання, а їх неналежне виконання завдасть непоправної шкоди команді. Запустивши MyTeam і ввівши кожну його частину, вам буде дано опис ігрового механізму. Крім того, гра пропонує вам, яку частину ресурсів ви, швидше за все, зазнаєте невдачі. Тим не менш, ви можете отримати найкращі результати методом проб і помилок, і помилки не означають, що ви втратите всі свої ресурси та становище.

Однією з хороших особливостей режиму MyTeam, який, на жаль, не був використаний у розділі історії, є вибір ваших діалогів та інтерв’ю. Тут кожна ваша відповідь має наслідки і може бути на шкоду команді або переконати спонсорів більше інвестувати у вас. Іншими словами, за кожен вибір існують винагороди та покарання, що робить систему вибору діалогу MyTeam цінною.

Окрім цих випадків, непогано згадати про онлайн -режим гри F1 2021. Онлайн -частина гри включає різні режими, які гравці можуть вибрати на свій смак. Наприклад, якщо ви вважаєте себе професійним водієм, рейтинг є хорошим варіантом для вас або для інших користувачів регулярних ліг та змагань, це може бути хорошим варіантом для покращення ваших навиків водіння. Головне в онлайн режимі гоночних ігор – це якість серверів.

Якість серверів та система встановлення відповідності на хорошому рівні, і ви можете побачити високий пінг у ігровому лобі між вами та іншими водіями, але ігрова система така, що відставання між гравцями жодним чином не закінчиться на шкоду їх позиції та цієї майстерності Ви вирішуєте, який ранг ви отримаєте в кінці перегонів. Більш реалістичний онлайн -режим гри завдяки відсутності таких функцій, як функція Flash Back, а також наявність справжнього гравця замість штучного інтелекту, зробили режим онлайн -ігор кращим, ніж інші режими.

Звичайно, це далеко не весь контент, який F1 2021 надає гравцям, але наявність таких предметів, як Time Trial та Grand Prize, дозволило користувачам із різними смаками в симуляторній гоночній грі весело провести час. Існує також інший режим, який наразі недоступний, і під час початку нового гоночного сезону Формули -1 ви зможете відчути справжні гонки у вигляді улюбленого водія.

На додаток до опису та огляду кожного з основних режимів F1 2021, найважливішим фактором у структурі руху є конструкція гусениць та механізми, на які ви повинні звернути увагу під час руху. Якщо ця частина гри не виконує свою роботу належним чином, не має значення, наскільки привабливі ігрові режими розроблені; Тому що вони втрачають свою цінність через несприятливий ігровий процес.

Дизайн та поводження з автомобілями у Формулі -1 2021 точно відповідають їх фактичній моделі, і кожен автомобіль має свою власну керованість та структуру. Друге, що привертає увагу користувачів, особливо нових користувачів, – це дотримання моделювання елементів гонок Формули -1 у Формулі -1 2021, які вже проявляються складністю налаштувань гри. Однак, не дивлячись на дизайн автомобілів та їх керованість, дизайн іподромів – це ще один аспект ігрового процесу, який, якщо вони не мають різноманітного дизайну та не такий, як їх справжня модель, вони не можуть забезпечити прийнятного досвіду .

В останні роки Codmasters намагається наблизити треки серії F1 до їх справжньої моделі. У Формулі -1 2021 ми бачимо поліпшення як візуально, так і технічно. Наприклад, знаки біля таблиці або навіть дизайн схилів у F1 2021 краще, ніж раніше. Крім того, показ трави та її дизайн, а також колір та освітлення – це інші питання, які розглядалися у Ф1 2021 році. Тож коли ви переходите на такий трек, як траса в Дубаї в Абу -Дабі, і порівнюєте його з його справжньою моделлю, ви розумієте, що Codemasters зробили дуже хороше моделювання. Усі ці елементи йдуть рука об руку, щоб дати останній збірці Codemasters чудовий досвід гри; Продукти, які не тільки багаті за змістом, але й з точки зору дизайну автомобіля, їх кількості, дизайну доріжок та їх різноманітності в хороших умовах, а також їзди по автомобілях, у грі зовсім не будуть нудними.

Візуально, окрім проблем, згаданих у дизайні та захопленні руху героїв сюжету, F1 2021 – це прекрасна гра і може забезпечити хороший досвід у цьому плані. Дизайн обличчя всіх передбачуваних водіїв хороший, і ви можете добре побачити деталі їх облич. З іншого боку, освітлення, туман і дощова погода, крім того, що впливають на ігровий процес стилю водіння, також впливають на зір користувача. Технічно F1 2021 на хорошому рівні, а на PlayStation 5 користувачі можуть грати в гру зі швидкістю 60 кадрів в секунду і отримувати плавний досвід без падіння кадрів завдяки режиму продуктивності.

Можливо, ви не почуєте багато музики у Формулі -1 2022, але одна річ, яка дійсно захоплює та створює відчуття автомобільної гри, – це звук автомобілів та глядачів на трасі. Оплески глядачів, голос вашого голосового помічника разом із звуком автомобілів на трасі добре імітує відчуття автомобільної гонки. Нарешті, F1 2022 – це продукт, який з усіма своїми проблемами є чудовим варіантом для любителів гоночних ігор -симуляторів. Не має значення, чи ви зіткнулися з серією F1 сьогодні чи ні, F1 2021 може стати хорошим початком для вас.

механізм
9.4
графічний
8.2
ігровий процес
9.5

Rating

9.0

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *