Load

Type for search

Огляд гри Pine Hearts

Огляд гри Pine Hearts

Pine Hearts — це коротка та затишна дослідницька гра з невеликою емоційною історією, яка проведе вас у дорозі. Якщо вам потрібна красива і не надто складна гра, де ви можете вільно досліджувати прекрасний світ, це назва, яку ви шукали. Перед вами чудова весела гра, яка розгадує головоломки та веде приємну історію.

З ізометричної перспективи ви керуєте милим і барвистим персонажем-самородком на ім’я «Тайк», який блукає мирним світом Караван-парку, зустрічаючи різноманітних NPC і допомагаючи їм виконувати їхні завдання. Головна мета — піднятися на гору, але наглядач парку не пропустить вас, поки ви не будете добре підготовлені. Отже, ваша пригода починається.

Карта Pine Hearts є досить великою, і гра зосереджена на дослідженні, оскільки немає жодних маркерів, пов’язаних із квестами (ані для того, щоб відрізнити NPC, які можуть дати вам квест, від інших NPC, ані для тих, яких вам потрібно ходити туди-сюди до), а не детальну карту всіх можливих маршрутів. Доступна лише карта ігрового світу верхнього рівня, яка показує території, але не сполучення між ними чи інші деталі, такі як маршрути чи визначні місця.

Однак гра поділена на окремі зони, і для доступу до них потрібно отримати спеціальну здатність, яку можна розблокувати, зібравши достатню кількість «крапель». Їх можна отримати не лише за виконання місій, а й за взаємодію з різними об’єктами в ігровому світі або просто збираючи їх на своєму шляху, досліджуючи спіралеподібне середовище. Ці сльозинки використовуються, щоб розблокувати спогади Тайка, які розкидані по карті світу. Є п’ять спогадів, і вам потрібно загалом 1300 крапель, щоб розблокувати всі п’ять спогадів.

Без карти навігація по світу не зовсім тривіальна (особливо для тих, у кого немає відчуття напрямку, як я), оскільки вам потрібно спроектувати в пам’яті відвідані території та, очевидно, запам’ятати їх розташування разом із NPC, які дають вам місії . На жаль, показані лише місії, пов’язані з основною сюжетною лінією, а не додаткові місії (які зустрічаються в набагато більшій кількості, ніж перші).

Дослідження світу цієї гри справді приємне, у кожній області, куди ви входите, ви відчуваєте абсолютно нові відчуття. Ви досліджуватимете такі місця, як печери, пляжі та замки, і, на щастя, немає обмежень за часом чи чогось подібного. Ви можете грати в гру у своєму власному темпі. Елементи керування також прості та повністю чутливі.

Хоча я можу згадати кілька функцій якості життя, які я хотів би бачити в Pine Hearts, я глибоко ціную зусилля, докладені до параметрів доступності. Є кілька колірних палітр на вибір, а взаємодіючі об’єкти (включаючи NPC) мають яскраві кольори, щоб відрізняти їх від приглушених кольорів навколишнього середовища. Чесно кажучи, це було дуже корисно для мене під час ендшпілю, щоб зібрати останні кілька важкодоступних дропів, необхідних для найважчого досягнення в грі: зібрати всі 1500 з них. У той час як приблизно 1300 заробляються за місії та блукання по карті, останні 200 заробляються за взаємодію з об’єктами або інші доступні області лише після розблокування всіх здібностей.

Карта також розроблена таким чином, що навіть ранні області включають області, які доступні лише з повністю розблокованими здібностями, тому для цього потрібно повністю пройти всю карту. Мені дуже хотілося б побачити, з яких із цих областей я все ще можу збирати краплі, а не просто безцільно блукати, поки не знайду щось для взаємодії, але, на жаль, ця інформація недоступна для гравця. Решта досягнень відкриваються природним чином під час гри та виконання місій. Жоден із них не можна видалити, оскільки ви завжди можете повернутися до попередніх областей, щоб отримати їх, і вони позначені кольором відповідно до області, до якої вони належать, що дуже корисно.

Зрештою, історія Pine Hearts — це не те, що рухає ігровий процес вперед, оскільки вона складається лише з п’яти мініатюрних спогадів головної героїні та її батька. Однак вони досить сентиментальні і обов’язково торкнуться вашого серця, навіть якщо вони короткочасні. Ці спогади разом із усіма милими взаємодіями, які ви можете робити з об’єктами в навколишньому середовищі, а також барвистими та позитивними візуальними ефектами надають грі теплу та корисну атмосферу. На жаль, гра досить коротка, і ви можете закінчити все менш ніж за 5 годин, але це незначна проблема, яка не впливає на загальний відгук про цю чудову гру.

графічний
10
ігровий процес
8.5
історія
9
музика
9

Summary

Pine Hearts, безумовно, весела маленька гра, яка займе від п’яти до семи годин, залежно від того, наскільки ви любите грати в ній, але вона варта того вмісту, який пропонує. Це, мабуть, найкрасивіша інді-гра, в яку я коли-небудь грав на Nintendo Switch! Художній стиль чарівний, звуковий дизайн неймовірний, а світ і головоломки створені дуже добре. Легко відволіктися, просто досліджуючи! Також є багато посилань на інші ігри та речі, які цікаво знайти в цій грі, щоб помилуватися.

Rating

9.1
Barchasb:

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *