Load

Type for search

Огляд гри Symphonia

Огляд гри Symphonia

Symphonia – це окрема музична гра, яка надає користувачам чудовий, але дуже короткий досвід.

Не можна заперечувати, що незалежні ігри – один з наріжних каменів індустрії відеоігор. Сьогодні ми побачили кілька окремих ігор, кожна з яких надає глядачам більш повний та ще більш незабутній досвід гри AAA. Зараз деякі з цих ігор зроблені дуже маленькою командою, а деякі навіть однією людиною.

Існує також ряд незалежних студентських ігор або команд, які почали розробляти під час навчання в школі та університеті; Де вони поділилися своїми ідеями з друзями та разом створили відеоігри. Сонячний Пік – одна з 13 команд, що складаються з 13 студентів для створення першого ігрового проекту Symphonia.

Історія гри розповідає про персонажа, який шукає своєї ролі у світі ігор. У нього є скрипка, і він знає лише грати. Зараз він планує провести чудовий концерт, але все має забезпечити низку передумов. Тож персонаж історії під час своєї 30-40 -хвилинної пригоди намагається створити коло, щоб він міг грати приємну музику.

 

Симфонія як незалежна гра студент / студент не має на меті представити глибоку, захоплюючу та незабутню історію. У грі немає NPC, і вам і Steam Punk World доведеться знайти свій шлях у історії. Навіть головному герою не вистачає особливої ​​характеристики, і єдина інформація, яку дають користувачеві, це те, що гра на скрипці та гра є невід’ємною частиною вашого персонажа.

Однак геймплей – це те, що кидається в очі, і в кінці гри ви говорите собі, що хотілося б, щоб ще кілька годин вмісту було призначено для Symphonia. Іноді ми бачимо ігри, які забезпечують найкращий результат із найпростішою механікою ігрового процесу. Симфонія належить саме до цієї категорії ігор. Тут ви не бачите системи оновлення, ані персонаж оповідання не володіє різними навичками, ані складної системи розвитку. Гра надає вам лише три можливості.

Стрибати, співати та чіплятися за навколишнє середовище – це те, що ви можете робити у Симфонії. Під час гри потрібно розмістити декілька платформ, які потрібно вчасно перестрибнути, але поступово до гри додається також можливість чіплятися за навколишнє середовище та використовувати спеціальні платформи як перевагу для подолання перешкод. Насправді, персонаж гри – це людина, яка має лише одну скрипку, і за допомогою скрипкового лука ви можете дотримуватися тканинного середовища або стрибати вище звичайного стрибка.

Зазвичай у іграх на платформі, де основна увага розробника зосереджена на ігровому процесі, а особливо на платформенній частині, дизайн підводного плавання є дуже важливим, і Symphonia добре попрацювала в цій галузі. Симфонія може бути не повною грою і більше схожа на демонстрацію, але досвід, який вона пропонує, залишає користувача розслабленим на кілька хвилин, хоча і ненадовго. Ще одна особливість ігрового процесу Symphonia – це відтворення пісень. У деяких частинах доводиться починати відтворення пісні, щоб відкрити двері або прогресувати у грі. Звичайно, гра на скрипці не обмежується грою, і користувач може прогресувати і почати грати в будь -якому місці гри.

Однак, окрім короткої, у Symphonia є ще одна велика проблема – це відсутність належної підтримки клавіатури. Ми маємо справу з продуктом, який доступний на комп’ютері, але користувачі не можуть користуватися клавіатурою в грі або не можуть регулювати кнопки. Тому єдиний спосіб пограти – це контролер. Візуально ми бачимо двовимірну гру, яка має ручний дизайн, і це призвело до іншого досвіду, а технічно у грі немає певного падіння кадру чи помилки, і користувачі можуть отримати психологічний досвід.

Музика симфонії також на хорошому рівні. Ви можете не почути такої кількості музики за 30-хвилинний досвід, але гра на скрипці та оповідання зробили музику одним із головних елементів Симфонії. Нарешті, якщо ви шукаєте короткого та веселого досвіду, який може відвести вас від реального світу на кілька хвилин, Symphonia – це правильний вибір.

історія
6
графічний
5.9
ігровий процес
7.5
музику
8.1

Summary

Зростання автономних ігор змусило більше розробників ігор створювати ігри та представляти свої ідеї користувачам у вигляді веселого продукту. Симфонія - одна з тих незалежних ігор, які, можливо, не відомі, але пропонують хороший досвід протягом 30-40 хвилин. Однак я хотів би, щоб не було таких проблем, як відсутність належної підтримки клавіатури та дуже короткий час гри, щоб Symphonia могла запропонувати ще кращі враження, незважаючи на такі речі, як привабливий дизайн та музика.

Rating

6.9

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *