Load

Type for search

Огляд Oddworld: Soulstorm

Огляд Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm, хоча він має чудову історію та зовнішній вигляд, але з точки зору ігрового процесу він зовсім не з’явився в очікуванні користувачів цієї серії.

Перша версія Oddworld була випущена користувачам PlayStation у 1997 році і стала однією з різних ігор на платформер. З часом Oddworld став успішною грою платформер зі своїми новими випусками. У 2015 році було оголошено, що ми збираємось побачити римейк Oddworld: Abe’s Exoddus, а через рік було оголошено, що Oddworld: Soulstorm буде ім’ям римейку.

Однак пізніше було виявлено, що Oddworld: Soulstorm не буде римейком, а насправді є продовженням Oddworld: New ‘n’ Tasty. З того часу Oddworld: Soulstorm мав кілька затримок. Минув деякий час з моменту виходу Oddworld: Soulstorm, і виникає питання, що показує ця гра? Чи вдалося команді з 30 чоловік представити відповідне продовження Oddworld: New ‘n’ Tasty?

Історія гри відбувається відразу після подій Oddworld: New ‘n’ Tasty. Де головний герой Ейб запропонував Меддоксам побігти за свої гроші з RaptureFarms, і тепер усі пам’ятають його як героя. Тим часом радість і спокій Мадонни та Ейбе зникають у найкоротші терміни, і Сліг, ваші вороги в грі, атакує схованку Абе та Мадонни.

Тепер, на 15 різних етапах, перед вами стоїть завдання максимально врятувати Меддокс, а з іншого боку, Еб має досягти і розвинути свою особистість у своїй пригоді. Насправді, рот Ейба закритий, і щоб змінитися і почути його голос, йому доводиться відкривати лямки, закриті до рота, але це змушує його забути останній спогад про матір.

Якщо ви один з тих користувачів, які ще не грали в попередні версії, ви все одно можете підключитися до Oddworld: Soulstorm, і розповідь історій добре попрацювала у цій версії. Єдине, що стосується попередніх версій, – це характеристика негативного характеру оповідання, хоча це залежить від попередніх версій, ви все одно можете отримати від нього історію.

Характеристика Айба також у хорошому становищі, і гравець може добре спілкуватися з ним. Тим часом я хотів би зазначити, що Oddworld: Soulstorm має чотири різні закінчення, і залежно від вашої продуктивності на кожному етапі та збереження кількості модів, які ви розглядаєте, ви можете досягти одного з чотирьох передбачуваних закінчень. Однак те, що унеможливлює досягнення бажаного вами кінця, – це ігровий процес та функції, які лежать в основі Soulstorm.

Oddworld: Soulstorm – це гра -платформер, в якій головний герой повинен пройти етапи гри, рятуючи свого роду. Тому структура ігрового процесу включає такі команди, як переміщення та зупинка для тих, хто вижив. Інша частина ігрового процесу також включає тип руху, який ви маєте у навколишньому середовищі, та функції, які вам надаються для боротьби.

Боротьба в Oddworld: Soulstorm – це не збирання зброї та знищення ваших Слігів та інших ворогів, але ви повинні перемогти ворогів, створюючи різні предмети, такі як пастки, бомби тощо. Aib також має функцію під назвою “chi”, за допомогою якої він може рятувати тих, хто вижив у певних місцях, а також захоплювати свідомість ворогів.

Усі ігрові елементи будуть ефективними, якщо вони матимуть позитивний вплив на гру. Деякі елементи ігрового процесу Oddworld: Soulstorm, такі як система побудови, нещодавно були додані до серії Oddworld, тоді як інші, такі як система Quarma, зазнали деяких змін. Oddworld: Soulstorm робить занадто великий акцент на системі побудови та актуальності битв для цього розділу, залишаючи гравців у деяких областях дуже обмеженими та нездатними скористатися своєю свободою дій.

Іншими словами, ви повинні закінчити гру так, як вас просить Oddworld: Soulstorm. Звичайно, є й інші способи, такі як вбивство чи невбивство ворогів, які певною мірою вирішать цю проблему. Однак кінець гри – про те, як завершити кожен етап та систему Quarma. Quarma працює таким чином, що ви отримуєте один відсоток продуктивності в залежності від кількості врятованих Меддоксів, а також від ворогів, яких ви вбиваєте або помилуєте.

Цей відсоток на етапах та остаточний підсумок можуть визначити кінець гри. Однак система наказування і заборони тих, хто вижив, і того, як вони рухаються в оточенні, працює не так, як слід, і, можливо, є цікавою, а в деяких ігрових середовищах це виглядає дратівливо. Таким чином, ми бачимо ігровий процес, який поєднує старі елементи з новими елементами для набору Oddwoorld, але вони працюють не так добре, як слід і, можливо, так. Деякі з них настільки ж привабливі, як використання функції Chi і хороша ідея за дизайном, але інші, такі як надмірний акцент на конструкторі або навіть контроль над навколишнім середовищем, такі як стрибки та кочення по землі, роблять ігровий процес непростим .

Ця відсутність плавного ігрового процесу змушує вас помирати і втомлюватися багато разів під час гри. На жаль, це не єдина проблема гри Oddworld: Soulstorm. Кілька помилок – це ще одна річ, яка вас турбує. Іноді ви не отримуєте елементи, які хочете створити, у потрібному місці, і вас змушують знову запускати гру з останньої контрольної точки. Іноді ці помилки змушують ворогів стріляти своїми вежами навіть у закритому середовищі.

Візуально Oddworld: Soulstorm забезпечує чудовий досвід роботи на PlayStation 5, і ми бачимо дуже якісні інтерфейси для фільмів. Дизайн ігрових етапів та середовищ також є одним із позитивних моментів гри, і, крім їх різноманітності, вони приваблюють погляд. Технічно Oddworld: Soulstorm не має жодних проблем, крім ігрових помилок, які значно впливають на досвід гравців, і забезпечують безперебійний досвід у цьому плані без випадання кадрів.

Однак відсутність різноманітності у ворожому дизайні – це ще одна проблема, від якої страждає Oddworld: Soulstorm, і протягом 15 етапів гри ви можете побачити нових ворогів протягом двох -трьох етапів. На решті етапів ми бачимо повторюваних ворогів. Команда розробників могла б урізноманітнити гру, представивши тих самих ворогів, що і Slig, але з новим виглядом та зброєю.

Саундтрек до гри не має особливих недоліків, і хоча більшість часу гра мовчить, команда продюсерів намагається надати грі смішну та цікаву атмосферу через навколишні саундтреки або навіть смішні звуки на Мадонні. Зрештою, Oddworld: Soulstorm пропонує хороший досвід з точки зору історії та візуалізації, але через відсутність веселого ігрового процесу та неправильне використання старих та нових елементів разом це не може забезпечити веселого та захоплюючого досвіду.

Гра намагається розважити гравця своєю історією та чутливими моментами, але послідовні смерті, які трапляються через помилки та інші проблеми у грі, унеможливлюють насолоду від Oddworld: Soulstorm.

історія
8.1
графічний
7.3
ігровий процес
5.2
музику
7.5

Summary

Незважаючи на успіх попередньої версії серії Oddworld, користувачі очікували, що версія дев’ятого покоління гри запропонує подібний досвід. Oddworld: Soulstorm настільки ж привабливий, як і попередня версія, з точки зору розповіді, і навіть візуально добре зарекомендував себе як платформа-платформер дев’ятого покоління, але проблема в тому, що ігровий процес не такий, яким він був раніше. Забавляйте користувача. Усі елементи цього розділу, такі як система побудови, перероблена система Quarma тощо, є лише цікавими ідеями, але якщо їх об’єднати, вони взагалі не працюють добре. Крім того, ці випадки, поряд з неправильною системою переміщення та різними помилками, змусили користувача відчути смак смерті та втомитися без помилок.

Rating

7.0

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *