Load

Type for search

Скасуйте автоматичне поновлення ігрового сервісу після відключення користувачів

Скасуйте автоматичне поновлення ігрового сервісу після відключення користувачів

На прохання урядової установи у Великобританії Microsoft поставила на порядок денний можливість автоматичного скасування передплати на гру та повернення небажаних користувацьких зборів.

Якщо у вас вже є історія покупки будь-якої з онлайн-сервісів передплати, як-от PS Plus, Netflix або Amazon Prime, ви можете майже з упевненістю сказати, що ви витратили більше, ніж використали. Користувачі цих послуг часто отримували повідомлення про те, що вони заплатили за поновлення передплати, яким вони взагалі не користуються. Зазвичай люди вирішують скасувати підписку наступного місяця.

Але головне те, що вартість вже не може бути відшкодована або принаймні велика її частина буде вирахована. Тепер, через роки після того, як користувачі зазнали шкоди від придбання послуг, якими вони ніколи не користуються, уряд Великобританії вивчає практику автоматичного поновлення підписки постачальниками послуг. Тепер Xbox вирішила внести зміни в спосіб управління підпискою на сервіси GamePass і Xbox Live.

Microsoft оголосила, що в майбутньому планує зв’язуватися з неактивними користувачами, щоб нагадати їм, що вони платять за поновлення цих підписок. Крім того, якщо користувач тривалий час не користується придбаною послугою, автоматична оплата комісії за поновлення буде скасована. Агентство з питань конкуренції та ринку, як державна установа у Великобританії, відповідає за перевірку того, як автоматично поновлюються ігрові послуги PlayStation, Xbox та Nintendo, щоб прийняти рішення про можливі зміни.

Розслідування щодо права споживачів фактично проводяться з 2019 року, але новини, опубліковані сьогодні, показують, що протягом цього періоду велося листування з Microsoft, і компанії пообіцяли покращити спосіб надання послуг у спільних сервісах Xbox. Однією з найбільших змін у способі керування оновленням підписки є можливість відшкодовувати платежі, якщо ви не бажаєте автоматично поновлювати підписку.

Відповідно, усі, хто має принаймні 12-місячну історію купівлі підписок у цих компаній, навіть після поновлення договору, зможуть повернути свій платіж. Звичайно, частина цієї суми буде вирахована залежно від часу, що залишився до кінця підписки. Корпорація Майкрософт зв’яжеться з усіма користувачами, які не користувалися спільною службою протягом певного періоду часу, і автоматично скасує підписку, якщо цей процес продовжиться.

Неясно, чи підуть Sony та Nintendo тим самим шляхом; Але Управління з питань конкуренції Великобританії, можливо, також зв’язалося з ними. Таким чином, ці зміни можуть зменшити деякі небажані витрати користувачів на поновлення послуг, якими вони більше не користуються.

Previous articles

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *