Load

Type for search

FightNJokes огляд

FightNJokes огляд

Сьогодні ми збираємося розглянути гру FightNJokes, ця гра була розроблена і також опублікована Mental Drink Limited, ви можете випробувати її на PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Playstation 5, Nintendo Switch та кількох інших платформах.


Є багато бійців і бійців, і всі вони задоволені насильством, побиттям і зґвалтуванням. А потім у FightNJokes Wandering ви знову розбиваєте свій напій, перш ніж почати. Різниця в тому, що цей хоче сміятися, коли починається бійка.

FightNJokes із зовсім іншими ракурсами, ніж звичайні режими Mortal Kombat, Tekken, Street Fighter, привносить в цей жанр трохи гумору та переносить гравців у подорож світом у дикі, відносно захоплюючі місця.

Команда Mental Drink створила FightNJokes з гумором у двовимірному ретро-стилі. Це не означає, що бойова механіка може це зробити – ми сподіваємося, що вони це зроблять, і вони обов’язково будуть детально розглянуті в майбутніх оглядах – але жартів і жартів серед ударів молотка буде багато. Ви не знаєте, що це не називається FightNJokes.

Перспективний ігровий процес зі швидкістю 60 кадрів в секунду та яскравий і барвистий ручний візуальний стиль, який йде на шлях ретро.

Грайте в дивних, відволікаючих і дивовижних місцях по всьому світу і галактиці, що неодмінно розважить наших гравців. «Це не військова гра вашого діда». FightNJokes — це двовимірний ретро-стиль, напівкомічний файтинг, заснований на оригінальній IP, але зосереджений на більш серйозних аспектах Fighting Games. Не плутайте, FightNJokes може не сприймати себе надто серйозно, тут є справжній і веселий бойовий досвід. FightNJokes розроблено в унікальній ручній палітрі в стилі ретро, ​​яка імітує 256 кольорів, із піксельною графікою в старому стилі та ефектами зі швидкою анімацією 60 кадрів в секунду.

Оригінальна гра Fight’N’Jokes MS-DOS — це двовимірний двокнопковий файтинг із жорстоко анімованим піксельним мистецтвом. У грі 14 різних персонажів, багато з яких засновані на жарті. Міопінга, наприклад, — ніндзя з гігантськими окулярами, які можна зробити невидимими, тоді як Лампалдін — ельф із сонцезахисними окулярами, який носить власну лампу.

Навіть якщо є лише дві кнопки, персонажі мають доступ до кількох звичайних команд (здійснюються натисканням в одному напрямку, включаючи діагоналі, плюс одна з кнопок) і спеціальних жестів. Спеціальне робиться з традиційними вводами руху, але немає перезаряджуваного руху. Деякі персонажі також мають доступ до спеціальних погодних програм.

Ловля здійснюється натисканням кнопки атаки вперед або назад, перебуваючи поблизу супротивника. У грі немає божевільних варіантів пересування, і вона здебільшого дотримується формули наземних файтингів початку 1990-х років і ігор з повільною ходьбою, як-от Street Fighter Alpha.
Існує суперметр, який можна заповнити, натискаючи та натискаючи, або натискаючи обидві кнопки атаки. Лічильник заряджається відносно швидко. Після заповнення персонаж переходить в режим «лють», починає світитися червоним кольором і отримує значні пошкодження: удари звичайними або рульовими нормами в цьому режимі «лють» є одним із найшвидших способів завершити гонку.

Кожен персонаж також має доступ до фантастичного ходу, введення якого зазвичай унікальне для кожного персонажа і завдає поважної шкоди. Неординарні рухи можна робити лише тоді, коли «злий».

Існує також стара система анестезії. Рухи, що виконуються в стані гніву, також підвищили вихід анестезії. Приготуйтеся побачити свого суперника (або себе) більше одного разу під час приголомшеного раунду. Раунди також можуть тривати довго: блокування дуже сильне, а шкода за межами стану «люту» не настільки велика. Найкраща тактика полягає в тому, щоб намагатися зберегти «лють» якомога вищою і використовувати зірковий урон, щоб прибити свого супротивника, перш ніж він зможе зробити те ж саме.

Основна гра мала деякі візуальні особливості: напівпрозорі смуги життя ускладнювали визначення розміру пошкодження, а також були деякі незавершені ходи та персонажі. Тим не менш, це все ще виглядає дивовижно чуйним і веселим.

графічний
7
ігровий процес
7
механізм
6.5
музика
7

Summary

Нарешті, FightNjokes – це весела та захоплююча гра, яка приносить задоволення, навіть якщо вона не ідеальна.

Rating

6.9

Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *